Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

wichrowewzgorza

offlinewichrowewzgorza blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
36092 odwiedzin | wpisów: 154, komentarzy: 697, obserwuje: 111

Pierwsza wanienka)

autor: wichrowewzgorza blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.pl

Od czegoś trzeba zacząć! Ja zaczełem od babki) -piaskowej babki czyli kupki pospółki do niwelacji terenu. Kalkulator mi się spocił ale wyszło 300 metrów szechścienntch! Ta kupka w oddali to jedna wanna czyli okolo 14m.sz. Jakby splunąć przy napełnianiu stawu;) jeszcze 20cia kursów i jakoś to będzie. Krety będą mieć kompleksy) ich kopczyku przy moich cienko wyglądają


GRUNTOWY WYMIENNIK CIEPLA

autor: wichrowewzgorza blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam. POMOCY! Co myślicie na temat GWC firmy GLOBAL-TECH - Geostrong???? Teoretycznie niby wszystko ok, składa się jak klocki lego  ale jak to pracuje? Może ktoś już cieszy się( martwi się)/niepotrzebne skreślić tym cudem nagrodzonym medalem zasługi na TP???
geodeta czyli historia palikiem pisana

autor: wichrowewzgorza blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jest pozwolenie na budowe!  Troche trwalo , trochę stresowało i trochę kosztowało. Lecz jest śliczny dokument z pachnącą pieczęcią :)

I zaczyna się "proces inwestycyjny" - oczywiście geodeta jako pierwszy specjalista na budowie musi się pojawić. I pewnie by się pojawił gdyby nie deski. Piewsze pytanie Pana mierniczego było bardzo zaskakujące...."- deski są? bo jak nie ma to nie przyjdę......"  no bo niby jak Pan mierniczy ma druciane ławy zrobić skoro desek nie ma?:(((  No jeszcze potrzebny młotek,ktoś do noszenia łaty, ktoś do wbijania palików i szczęśliwy , wzbogacony o 1200 zł jego waszczmość mierniczy łaskawie raczył utyskując na błoto i wiatr pokazać paluszkiem gdzie wbijać gwoździki tyczące osie. W sumie to rozumiem pana mierniczego. Skoro to pierwszy specjalista na budowie to ważność  godna funkcji być musi. Żeby reszta wiedziała kto świat dzieli na wschód i zachód . Lekcja do zapamiętania. Dzwoniąć do jaśnie wielebnego mierniczego przygotuj deski,młotek,gwoździe i termos z herbatką góralską. Taka to historia palikiem pisana rozpoczyna mój budowlany blog. Oby go nie kończyła deska do trumny......:)


Jaka dachówka???

autor: wichrowewzgorza blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Muszę wybrać dachówkę. Wybór nie jest prosty lecz wybór skłania mnie ku Oreo 9. Naturalna czerwień. Co o tym myślicie????????