Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
onlinewichrowewzgorza blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: HOMEKONCEPT-13
152134 odwiedzin | wpisów: 387, komentarzy: 2198, obserwuje: 228

Ms Okna i niedopowiedzenie...

autor: wichrowewzgorza blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jak na obrazkach. Okna Alu look MS Okna Miały być ramy w kolorze antracytu i są tylko niedopowiedzenie że w HS-ach prowadnice są tylko białe. Cytując słynnych klasyków wygląda jak gówno w trawie. Podłością jest to że te niedopowiedzenie okazało się filozofią firmy. Myślałem że tylko u mnie się zdarzyło lecz dzięki blogowiczom wiem że to powszechna metoda. Dlatego imperialistycznym metodom mówimy NIE i nlogowicze- rozważając zakup okien szerokim łukiem omijajcie salony MS OknaKomentarze (21)
autor:martusia91  dodano: 4 miesiące temu
A próg okna HST nie jest czasem aluminiowy? Na fotach przynajmniej tak wygląda jak szary/srebrny - poprostu w kolorze aluminium.
Odpowiedź do martusia91
autor:wichrowewzgorza  dodano: 4 miesiące temu
Biały, PCV niestety
autor:erykaemilia  dodano: 4 miesiące temu
Wybierając okna byłam w chyba wszystkich okolicznych salonach. Białego progu HS nie widział nigdzie. Widywałam jednak białe uszczelki wewnetrzne w antracycie. Zawsze myślałam że ten profil jest srebrny,właśnie jak ktoś wspomniał aluminiowy a tu biały...pcv?!Ja bym wróciła do salonu sprzedaży i oczekiwała wyjaśnień.
Odpowiedź do erykaemilia
autor:wichrowewzgorza  dodano: 4 miesiące temu
Wyjaśnili że tak robią wszyscy. Tylko dlaczego nie uprzedzili przy składaniu zamowienia...?
autor:nani  dodano: 4 miesiące temu
Shit, ale paskudnie to wygląda i w dodatku będzie się brudziło bo to plastik. No niestety, to jest kolejny dowód na to, że sprzedawcy mają nas w d.....pie nie informują o wszystkim, a my przecież mamy nie tylko okna na głowie, a całą budowę...

Pozdrawiam serdecznie

P.S. Wiosna tuż tuż :):):):)
autor:wenaplus  dodano: 4 miesiące temu
My też mamy stolarkę na białym rdzeniu ale sprzedawca uczciwie chyba z 5 razy mi mówił. Dopytywał nawet czy będzie ok, i pokazywał palcem o czym dokładnie mówi, żebym nie wróciła z reklamacją. A mam jednostronny kolor, od środka białe więc się nawet nie rzuca w oczy. Trafiliście wyjątkowo pechowo na sprzedawce :(
Odpowiedź do wenaplus
autor:wichrowewzgorza  dodano: 4 miesiące temu
okazuje się że na firmębo inni blogowicze również spotkali ten sam problem i również w MS Okna....
autor:aniaikarol  dodano: 4 miesiące temu
Spokojnie za dwa lata będzie bardziej żółty niż bialy :)
Jak to się mówi teraz to już po ptokach.. :/
autor:lolo_85  dodano: 4 miesiące temu
U mnie pani w salonie MS Okna mega profesore ale jej mąż, czytaj ekipa montażowa już nie bardzo. Zamówiłem okno rogowe z łącznikiem "ciepłym" jak bym nie sprawdził ( nie był wypełniony niczym)byłoby po ptokach, montaż masakra.Pękła 1 szyba ( tu reklamacja i po 2 miesiącach ok), natomiast skrzydło drzwiowe banan, reklamacja nic nie dała wg producenta wszystko ok. (:
Odpowiedź do lolo_85
autor:wichrowewzgorza  dodano: 4 miesiące temu
No tak, doczekać się u nich jakielkolwiek reklamacji to dramat. W następnym wpisie opisze moje przeboje z MS Okna i żaluzjami fadadowymi...na rozpatrzenie reklamacji czekałem od września do lutego!
Odpowiedź do wichrowewzgorza
autor:homekoncept01  dodano: 4 miesiące temu
to fakt. My reklamowaliśmy jedną szybe w kuchni, bo została źle założona i zardzewiała. Reklamacja złożona we wrześniu, a szyba wymieniona w styczniu
autor:iwona25  dodano: 4 miesiące temu
Dziwne mam okno hst i mam tą prowadnice aluminiowa - okna vetrex.
autor:homekoncept01  dodano: 4 miesiące temu
my też mamy okna MS i ta prowadnica u nas też aluminiowa, ale nam o tym mówili podczas składania zamówienia i moim zdaniem wcale to nie przeszkadza :)
autor:mojapierwszabudowa  dodano: 4 miesiące temu
Ja mam Veka HaeSa i mam aluminiowy próg. Jak płytki w salonie bedą jasno szare to sie nie bedzie tak rzucać w oczy ;)
"To je amelinium, tego nie pomalujesz" ;)
autor:marcinianeta  dodano: 4 miesiące temu
Prowadnica jakby nie od tego okna, troche kluje w oczy, ale mozna zyc :)
Odpowiedź do marcinianeta
autor:wichrowewzgorza  dodano: 4 miesiące temu
Na szczęście będzie b jasna podłoga więc kłuć w oczy nie będzie)
autor:madic27  dodano: 4 miesiące temu
Zle to nie wyglada ale fajnie byłoby gdyby była w kolorze okna.
W naszym przypadku - drzwi główne wejsciowe - kolor szary a uszczelki brązowe - szok. Parmax tylko takie miał wtedy w ofercie - teraz nie wiem bo nie pytałem.
Pozdrawiam...
Odpowiedź do madic27
autor:wichrowewzgorza  dodano: 4 miesiące temu
Kolorowe życie nie jest złe)
autor:visag  dodano: 4 miesiące temu
Powinni uprzedzić i plastik może faktycznie nie wyglądać dobrze po dłuższym czasie, ale... skoro już nic nie da się zrobić, lepiej żyć myślą, że po wykończeniu domu, wstawieniu mebli różnych detali, nawet nie będziecie na to zwracali uwagi (ani Wasi goście). Chyba, że jesteście pedantami, to współczuję. Nie jest to brzydkie, a to najważniejsze. Emocje opadną i po czasie to nie będzie miało znaczenia. To przecież dom, nie muzeum:)
autor:elapiotr  dodano: 4 miesiące temu
No tak, mam te same okna i ten sam problem. Plastikowa dolna listwa również jest biała, do niczego nie będzie pasowac. Okna mają dopiero tydzień, a listwa już ma jakieś dziurki. Na dodatek w HSach okleina jest na białych profilach, przy każdym uszkodzeniu trzeba będzie malować. A już uszkodzili je przy montażu. Pytałam o to przy zamawianiu, pan utwierdził mnie, że będą profile grafitowe, po czym okazało się, że na graficie robią tylko okna, a HSy wyłącznie na białych. Między stała częścią a przesuwną dali mi białą uszczelkę, nie wiem czy ktoś tam myśli. Na szczęście już wiem, że zostanie wymieniona. Połowa okien ma porysowane szyby, jedna ma coś na szybie brązowego od środka,jedno okno kawałek kartki w srodku. czekam na przyjazd pana, który zadecyduje o losach reklamacji.. Ehhh...Oby tylko dobrze się skończyło, bo ogólnie okna wyglądają bardzo ładnie i solidnie...
autor:naszpoliklet  dodano: 4 miesiące temu
Popytaj o oklejenie. Są dirmy które oklejają różne elementy. To nie będzie to samo co oryginalny kolor ale trochę załagodzi sprawę. A teraz te folie są tak wytrzymałe i mocne, ze może to starczyc na wiele ładnych lat :)

U nas pskz ale barwiony w masie zatem wszystko w kolorze :)